Práve čítate
Bonami otvára na Slovensku svoju druhú predajňu
MAGAZÍN MODERNÉHO RODIČA
Tmavý režim Svetlý režim

Bonami otvára na Slovensku svoju druhú predajňu

V poradí druhú predajňu otvára e-shop Bonami v nákupnom centre Eurovea. Jej otvorenie je naplánované už na tento štvrtok.

Po pol roku od otvorenia prvej kamennej predajne v bratislavskom Avione prichádza Bonami s ďalšou pobočkou, tentoraz v nákupnom centre Eurovea, ktorá privíta prvých zákazníkov už vo štvrtok 29.7.2021.

„Do Eurovey sme sa rozhodli situovať novú kamennú predajňu z dôvodu lokality. Eurovea denne priťahuje aj vďaka promenáde, kaviarňam a reštauráciám veľa ľudí. Chceli sme byť trochu bližšie zákazníkom z centra Bratislavy, pre ktorých môže byť prevádzka v Avione od ruky,“ vysvetľuje Pavel Vopařil, CEO Bonami.

pavel voparil bonami ceo
Pavel Vopařil, CEO Bonami

Koncept predajne je rovnaký ako v Avione, a teda miesto, kde si zákazníci môžu vyzdvihnúť svoje objednávky, prezrieť stovky produktov, kúpiť čokoľvek z širokej ponuky na webe alebo vrátiť produkty, ktoré im nevyhovujú.Rozdiel môžu zákazníci vnímať predovšetkým v sortimente. Do novej predajne sme sa rozhodli umiestniť prémiovejšie značky,“ hovorí Pavel Vopařil. 

Druhá predajňa je špecifická aj tým, že si ju v Bonami sami navrhovali na mieru, a to vrátane všetkého vybavenia. V predajni opäť funguje prepojenie online a offline nákupného zážitku v omnichannelovom riešení – ponuka je prepojená s e-shopom, každý produkt má svoj QR kód a všetky informácie o možnosti objednania online, ako počet kusov, varianty produktu a cenu.

Kamenné predajne majú podľa Bonami slúžiť zákazníkom ako inšpirácia, ponúkať poradenstvo, možnosti okamžitého nákupu či objednávky. Rovnako fungujú ako výdajňa tovaru.

Čítajte tiež

„V súčasnej dobe je spúšťanie kamenných predajní možno nezvyklé, v Bonami však veríme, že táto situácia nebude trvať večne. Nášmu segmentu sa počas pandémie darilo, a preto sme vo veľkom investovali aj do skladových zásob, ľudských zdrojov či do zlepšovania služieb. Kamenné predajne sú tiež spôsob, akým môžeme byť ešte bližšie k našim zákazníkom. Môžu si materiály ohmatať, konzultovať svoj výber s kvalifikovanými zamestnancami alebo urobiť správne rozhodnutie napríklad pri nákupe drahšej sedačky, ktorú mali možno obavy zakúpiť si online,“ uzatvára Pavel Vopařil.

O Bonami

Bonami je online platformou pre predaj prémiového nábytku, dekorácií, módnych doplnkov, darčekov, hračiek a potrieb pre celú domácnosť a záhradu. Spoločnosť bola založená v roku 2013 Václavom Štruplom a je súčasťou českej investičnej skupiny Miton. Z pôvodného modelu časovo obmedzených predajných kampaní prešiel e-shop Bonami na stálu ponuku, ktorá je pravidelne dopĺňaná o nové produkty, s viac ako 25 000 produktami skladom. Bonami spolupracuje s top dizajnérmi a dodávateľmi produktov z celého sveta. V jeho portfóliu zákazníci nájdu napríklad značky Karup, Lyon Beton, Woodman, Hübsch a PreSpánok. Bonami pôsobí v Českej republike, na Slovensku, v Maďarsku, Rumunsku a Poľsku.

Zobraziť komentáre (0)

Pridajte komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Naspäť hore