Práve čítate
Hviezdy, Čo dokáže mama, vychádzajú!
MAGAZÍN MODERNÉHO RODIČA
Tmavý režim Svetlý režim

Hviezdy, Čo dokáže mama, vychádzajú!

andrea kovacova

Súťaž Čo dokáže mama 2020 už pozná semifinalistky. Až do 18.12. môžete podporiť svojim like-om, pre Vás, najkrajší výrobok od našich šikovných mamičiek. 15 výrobkov s najvyšším počtom hlasov postúpi pred našu porotu.

Už 23.12. spoznáme 4 víťazky, ktorým výhra v 6. ročníku súťaže Čo dokáže mama 2020, otvorí bránu do sveta „mama biznisu“ a vďaka mediálnym partnerom získajú aj pozornosť verejnosti. Mamičky si, ako každý rok, odnesú aj množstvo hodnotných cien od významných slovenských firiem a budú môcť absolvovať vzdelávací workshop, profesionálne fotenie a konzultácie s odborníkmi na oblasť marketingu a sociálnych sietí. A hodnotné darčeky máme pripravené aj pre 15 finalistiek.

Charitatívna myšlienka

Projekt Čo dokáže mama je od svojho prvopočiatku spojený s pomocou tým, ktorí to potrebujú. Každoročne organizujeme tri veľké aukcie handmade výrobkov, z ktorých výťažok putuje detičkám so zdravotnými problémami. Tento rok sa nám, vďaka ochote našich mamičiek, podarilo zorganizovať o jednu aukciu naviac a pridali sme aj úspešnú Jednoeurovú výzvu. Z čoho sa nesmierne tešíme. Aj minuloročná víťazka, Elena Varšaviková, ktorá získala prvenstvo s obrazom SÚČASNÁ MINULOSŤ ukázala, aké má veľké srdiečko. Svoje dielo sa rozhodla venovať do dražby, z ktorej výťažok putoval v prospech liečby malého bojovníka Alexa, trpiaceho diagnózou SMA. Obraz sa vydražil za krásnych 510 Eur.

O SÚŤAŽI:

Hlavný organizátor

Organizácia Čo dokáže mama, spolu s partnermi

Cieľ súťaže

Hlavným cieľom súťaže je podpora tvorivosti slovenských mamičiek, znovu oživenie slovenského remesla, podpora podnikania žien na Slovensku prostredníctvom vzdelávania, jednoduchšie zaradenie na trh práce po ukončení materskej / rodičovskej dovolenky, osveta šikovnosti a podnikavosti žien zo všetkých regiónov Slovenska.

Priebeh súťaže

  • Hlasovanie prebieha verejne, na sociálnej sieti Facebook do 18.decembra 2020 do 12:00 a 15 výrobkov s najväčším počtom hlasov (like-ov) od verejnosti postupuje do FINÁLE.
  • Z finálových výrobkov vyberie porota 3 víťazné, a jednu službu, ktoré budú zverejnené 23.decembra 2020.

Inšpiratívna porota

Je nám cťou, že aj v tomto ročníku prijali naše pozvanie do poroty úspešné a inšpiratívne ženy.

Andrea Kováčová – Zakladateľka Čo dokáže mama. Milujúca, čoskoro trojnásobná mama, manželka a srdce projektu Čo dokáže mama. Pomáha mamičkám stať sa úspešnými podnikateľkami a ísť za svojimi snami.

Eva Kováčiková -Talentovaná ilustrátorka, fotografka a šéfredaktorka Rikiki – magazínu moderného rodiča s originálnym pohľadom na rodinu aj cez www.rikikimagazin.sk

Veronika Bošková – Kreatívec, marketér a tvorca. Veronika sa venuje strategickému marketingu a grafickému dizajnu. Pomáha podnikateľom s nastavením marketingovej stratégie a venuje sa podpore a vzdelávaniu ľudí, ktorí podnikajú v handmade oblasti. Je autorkou knižky Úspešné handmade podnikanie.

Lenka Cenigová – Zakladateľka Be Lenka, úspešná podnikateľka a mamička 3 krásnych detičiek. Vyrába a distribuuje do celého sveta nosiče, šatky, ponožky a najmä barefoot obuv. Prémiové produkty si získali fanúšikov po celom svete a Be Lenka získala zároveň aj niekoľko ocenení.

Petra Toth – Slovenská šperkárka a dizajnérka, ktorá vo svojej tvorbe používa pôvodné slovanské ornamenty a pretvára ich do sofistikovanej súčasnej formy. Je mamou dvoch krásnych dcér Milevy a Sarry, po ktorých pomenovala aj kolekcie svojich šperkov a doplnkov.

Všetky informácie o súťaži nájdete na: www.codokazemama.sk/sutaz/sutaz-co-dokaze-mama-2020


A 60 výrobkov, ktoré postúpili do semifinále si môžete pozrieť tu: https://bit.ly/CDMsemifinale

O projekte Čo dokáže mama

Projekt Čo dokáže mama založila v júni 2015 Andrea Kováčová počas svojej materskej dovolenky, s cieľom vytvoriť priestor pre mamičky, ktoré chcú ukázať, čo dokážu popri svojich deťoch. Projekt sa za 6 rokov rozrástol na viac ako 45 000 aktívnych členiek, ktoré na webovej platforme www.codokazemama.sk, predávajú výsledky svojej kreatívnej činnosti – ručne tvorené výrobky, služby a vydané knihy. Čo dokáže mama svojou činnosťou podporuje rodiny s nevyliečiteľne chorými deťmi, ktorým odovzdáva časť výťažku z predaja realizovaného na webovej platforme.

Zobraziť komentáre (0)

Pridajte komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Naspäť hore