jogovy workshop heinz grill

JOGOVÝ WORKSHOP PRE VEREJNOSŤ: Telo, duša a duch s Heinzom Grillom

0 zdieľaní
0
0

Lektor: Heinz Grill

Prednášajúci lektor je zakladateľom nového európskeho smeru jogy s názvom „Nová jogová vôľa“: https://heinz-grill.de/sk/

Cieľom podujatia je predstaviť záujemcom tri roviny bytosti človeka a ich súhru v jogovej praxi. Ako vniesť do jogových cvikov duševno-duchovnú aktivitu s ozdravným pôsobením na telo?

jogovy workshop heinz grill ucitelia jogy

Program:

  • prednáška k téme: telo, duša, duch
  • ásanová prax

Vítaní sú akýkoľvek záujemci o jogu alebo spiritualitu, prax nie je podmienkou.

Súčasťou podujatia bude aj výstava kresieb ásan Veroniky Sorentíny a umeleckých fotografií viacerých učiteľov jogy. 

Tlmočenie lektora do slovenčiny zabezpečíme.

Počas podujatia budú mať účastníci možnosť vegetariánskej stravy.

jogovy workshop heinz grill ucitelia jogy

Miesto konania:

Podujatie sa uskutoční v krásnom vonkajšom prostredí. V prípade pekného počasia na upravenom trávniku a v prípade horšieho pod priestranným krytým stanom.

Hotel Agátka, Pezinská 901/5 900 25, Chorvátsky Grob – Čierna Voda

Termín:

Sobota 27. jún 15:00 – 19:00

Prečo práve toto podujatie:

Prečo práve v dnešnej dobe, ešte stále prebiehajúcich bezpečnostných opatrení, je prospešné usporiadať a zúčastniť sa jogových podujatí ,,Telo, Duša a Duch s Heinzom Grillom“?  Na uvedenú otázku odpovedá psychológ a inštruktor jogy Matej Štepita. ,,Podujatie má veľký potenciál pôsobiť ozdravne, podporne a stabilizujúco na duševný život a dokonca aj na rozmer slobody a sebaurčenia človeka.

Viac sa dozviete vo videu Mateja Štepitu: Prečo je zodpovedné práve v dnešnej dobe usporiadať podujatia: ,,Telo, Duša a Duch s H. Grillom“ ?

Ak máte ďalšie otázky, môžete sa obrátiť na Simonu Žilákovú:
e-mail: simona.zilakova@uciteliajogy.sk
tel: +421 908 092 992

Heinz Grill má rozhodne hlboké znalosti, vie to zrozumiteľne vysvetliť, sleduje ľudí, ktorí ho počúvajú, vďaka čomu vie, kedy spomaliť a dať pauzu.“

Vlado

“Jogový deň s Heinzom Grillom bol vynikajúci. Jeho prednáška bola najlepšia, akú som doteraz počul. Nazval by som ju prednáška môjho života.”

Roman

Ak ešte váhate, prečítajte si, ako joga prospieva nielen nám dospelým, ale aj deťom. Písali sme o tom aj v tomto článku.

Viac informácií o podujatí a prihlásenie na stránke: https://www.uciteliajogy.sk/events/jogovy-workshop-pre-verejnost-telo-dusa-a-duch-s-heinzom-grillom-2/

0 zdieľaní
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TIEŽ SA VÁM BUDE PÁČIŤ