Práve čítate
Kaufland Detský festival 2020
MAGAZÍN MODERNÉHO RODIČA
Tmavý režim Svetlý režim

Kaufland Detský festival 2020

kaufland detsky festival

BRATISLAVA SA 8. FEBRUÁRA 2020 PONORÍ DO ZIMNEJ ROZPRÁVKY

Agentúry Be Cool a 8P pozývajú všetky deti a rodičov na pokračovanie veľmi príjemného rodinného podujatia. S novým rokom prichádzajú aj viaceré novinky. Azda najväčšou je zmena generálneho partnera, ktorým bude na najbližšie obdobie spoločnosť Kaufland. A tak Kaufland Detský festival, ako znie nový oficiálny názov podujatia, prinesie už 8. februára do zábavno-nákupného centra Bory Mall svoje prvé a celkovo 11. opakovanie. Témou bude Zimná rozprávka, počas ktorej sa všetci zabavia nielen na pódiu ale aj v priestoroch centra, kde organizátori spolu s partnermi pripravili viaceré zaujímavé zóny.

ZÓNY BUDÚ NAOZAJ ROZMANITÉ

Organizátori si potrpia na to, aby Kaufland Detský festival nebolo iba podujatie pre deti, ale aj pre rodičov, práve preto sú pravidelnou súčasťou podujatia zaujímavé a náučné zóny. Ani v Bory Mall nebude chýbať tradičná Zóna zdravia a prvej pomoci, vzdelávania, či športu.

Generálny partner, spoločnosť Kaufland dokonca do svojej Zimnej rozprávkovej zóny pripravil naozaj krásny program, priamo v obchodnom centre totižto nájdete syntetickú ľadovú plochu a Kuniboo detskú školu korčuľovania, kde si vaše deti budú môcť zakorčuľovať. Po skvelom športovom výkone sa budú môcť deti zastaviť v Zimnom bare na teplé kakao.

PROGRAM NA PÓDIU OD RÁNA AŽ DO VEČERA

Program na pódiu začne už od 9:00. Deti ale aj rodičia sa môžu tešiť na mnoho vystúpení, ktoré prinesú na Kaufland detský festival skutočnú zimnú rozprávkovú atmosféru.

Program je nabitý tými neobľúbenejšími rozprávkovými postavičkami súčasnosti ale pripomenieme aj si rozprávky nášho „mládí“ ako napríklad Muzikálová rozprávka Mrázik. Tárajko a Popletajka privítajú na pódiu svojich rozprávkových kamarátov na čele so Sidom z Doby ľadovej, medvedíkom Kuniboo a ZAJOM TURBOM. Pre všetky princezné zažiari Muzikálová rozprávka Ľadové kráľovstvo, Ana, Ana, Elsa a ich kamoš, snehuliak Olaf. Príde aj Fifo a Vierka, Kúzelník Peter Šesták, PACI PAC, Šašo Jaro, Bubnová show Batida. Kaufland Detský festival odpáli záverečný koncert Mira Jaroša pre (ne)poslušné deti.

Krásnymi momentami programu budú aj krsty nového CD Fifo a Vierka resp. DVD Tani Tani s Nely. V prestávkach programu vám priamo na pódiu kráľ zimnej rozprávky a obľúbený moderátor podujatia Richard Vrablec pripraví zaujímavé súťaže o krásne drevené hračky značky Kindland, ktoré pre všetky súťaživé deti venuje generálny partner podujatia spoločnosť Kaufland.

PODUJATIE KAUFLAND DETSKÝ FESTIVAL JE ZADARMO

Tešíme sa na vás 8. februára od 9:00 do 19:00 v Bory Mall.

Viac informácií na www.detskyfest.sk alebo na sociálnych sieťach Kaufland Detský festival.

Zobraziť komentáre (0)

Pridajte komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Naspäť hore