Práve čítate
Kaufland Detský festival: Deti a rodičia zažijú TATRANSKÝ SEN
MAGAZÍN MODERNÉHO RODIČA
Tmavý režim Svetlý režim

Kaufland Detský festival: Deti a rodičia zažijú TATRANSKÝ SEN

Kaufland detsky festival tatransky sen podujatie pre deti v tatrach

VYSTÚPIA AJ PACI PAC, ČI DÚHALKA

Turistický ruch v našich veľhorách tento rok čaká príjemné oživenie. Deti a rodičia sa môžu tešiť na množstvo koncertov, vystúpení a tiež zaujímavých aktivít. Do Tatier totiž prichádza obľúbené podujatie KAUFLAND DETSKÝ FESTIVAL, ktoré všetkým deťom na Slovensku zadarmo prinesie TATRANSKÝ SEN. „Sme veľmi radi, že po naozaj veľmi úspešnom 11-hodinovom online prenose, ktorý sme deťom a rodičom priniesli na MDD, môžeme prísť za deťmi s naším programom už aj naživo. Dlho sme rozmýšľali, ako zmeniť náš koncept do 1 000 ľudí a tak sme sa rozhodli pre Tatry, kde môžeme podporiť náš domáci cestovný ruch a zároveň priniesť deťom to, čo im chýbalo, a po čom tak už štvrtý mesiac túžia. Hry zábava, šantenia sa, presne tak, ako to vždy na našich podujatiach zažívajú,“ povedali organizátori podujatia Peter Pukalovič a Radoslav Augustín z agentúr Be Cool a 8P.

KAUFLAND DETSKÝ FESTIVAL: TATRANSKÝ SEN NEZAŽIJÚ LEN DETI PRIAMO V TATRÁCH

Celé podujatie bude totiž vysielané aj online naživo na stránke www.detskyfest.sk. Deti tak aspoň na chvíľku budú môcť nazrieť, ako to na tomto podujatí v Tatrách vyzerá. „No radšej budeme ak sa budú šantiť s nami priamo tam. Predsa len, naživo je naživo a my sa na to veľmi tešíme. Nie je naším cieľom držať deti pri mobilných zariadeniach, či televíziách doma. Radšej nech sú v prírode, ak tomu počasie praje,“ dodali organizátori.

PROGRAM NAOZAJ STOJÍ ZA TO

Podujatie Kaufland Detský festival sa koná na štyroch tatranských miestach:

11. júla na Bachledke Ski and Sun priamo pri vstupe na Chodník Korunami stromov

17. júla v Aquaparku Tatralandia

8. augusta na Hrebienku

15. augusta na Donovaloch na lúke za hotelom Residence

4 PODUJATIA, 4 MIESTA, NO PROGRAM SA NEMENÍ

Na každom mieste bude program rovnaký, a tak by ho nemala zmeškať ani jedna dovolenkujúca rodina.

Na pódiu vystúpi PACI PAC, DÚHALKA, KÚZELNÍK PETER ŠESTÁK, TÁRAJKO A POPLETAJKA, ŠAŠO JARO. Deti a rodičov čakajú Zóny HOT WHEELS A BARBIE, KUNIBOO ZÓNA VARENIA, ZÓNA ZDRAVIA A PRVEJ POMOCI S UKÁŽKAMI, množstvo zaujímavých stanovíšť so Zajom Turbom, Medvedíkom Kuniboom a ich kamarátmi. „Deti si vyskúšajú sedem tatranských úloh a po ich úspešnom absolvovaní sa stanú súčasťou prestížneho KUNIBOO TURBO TEAMU, ktorý robí nábor na šikovné a poslušné deti, ktoré sa rady hrajú, zabávajú, cvičia, tancujú a vedia niečo aj o našich veľhorách. Kto to zvládne, dostane špeciálny tímový odznak,“ priznali organizátori.

PREKVAPENIE V ZÓNE MALÝCH HOKEJISTOV

Veľmi pekným spestrením Tatranského sna bude aj účasť našich slovenských hokejistov, ktorí chystajú pre deti zaujímavé aktivity v Kuniboo Zóne malých hokejistov. Môžete sa tešiť na mnooožstvo hokejových darčekov, a možno sa vám podarí uloviť aj nejaký ten zaujímavý podpis. Celým podujatím vás bude sprevádzať obľúbená moderátorka Veronika Hatala.

Tak čo, kedy a kde sa na vás v Tatrách môžeme tešiť?

Viac informácií nájdete na https://detskyfest.sk/ alebo na facebook.com/kauflanddetskyfestival.

Generálny partner podujatia TATRANSKÝ SEN – Kaufland

*Vstup na podujatie bude bezplatný a regulovaný. Kapacita podujatia je v jednom momente do 1 000 ľudí. Celé podujatie bude prebiehať za dôležitých hygienických opatrení na základe zákona Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky ako príslušného orgánu štátnej správy na úseku verejného zdravotníctva podľa § 5 ods. 4 písm. h) zákona č. 355/2007 Z. z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov. „Veríme, že nám v tom budú rodičia pomáhať a že našim deťom pôjdeme príkladom,“ uzavreli organizátori.

Zobraziť komentáre (0)

Pridajte komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Naspäť hore