Práve čítate
KID WEEK PARIS – parížsky týždeň detskej módy
MAGAZÍN MODERNÉHO RODIČA
Tmavý režim Svetlý režim

KID WEEK PARIS – parížsky týždeň detskej módy

playtime paris 2020 kids fashion

Na pravom brehu rieky Seina v historickej mestskej štvrti v srdci Paríža, le Marais, sa konalo svetoznáme podujatie detskej módy KID WEEK PARIS. Počas štyroch dní sme mali možnosť vidieť, ohmatať a odskúšať najnovšie trendy v detskom oblečení na sezónu Jar/Leto 2020.

Pomerne úzky výber 42 značiek už vopred naznačoval vysokú kvalitu nového ročníka KID WEEK PARIS. Objavili sa tam pre mnohých na Slovensku už známe značky ako Mini RodiniGray LabelTiny Cottons či Wolf & Rita, ktorá svojou zábavnou a pestrofarebnou kolekciou opäť nesklamala. Našli sme pre vás aj tie menej známe značky, ktorých vecičky si rýchlo získali našu pozornosť. Medzi ne patria napríklad Milk & Biscuits, britsko-čínska značka, ktorej hravé graficky spracované potlače a živé prírodné farby nás okamžite uchvátili. Francúzska značka Hello Simone zase zaujala nádychom 60. rokov minulého storočia s ich kvetinovými vzormi. Porozprávali sme sa aj so zástupkyňou udržateľnej módnej značky detského oblečenia Petit Kolibri. Celý rozhovor o ich roztomilých vecičkách z jemnej vlny lamy alpaka si môžete prečítať TU.

playtime paris 2020 vystava kid week paris
Svetoznáme podujatie detskej módy KID WEEK PARIS v historickej mestskej štvrti v srdci Paríža le Marais.

Väčšina vystavovateľov a prevažná časť programu KID WEEK PARIS sa konala v hlavnej budove takzvanej KID•ApartmentĎalších 11 nezávislých showroomov bolo umiestnených v pešej dostupnosti od hlavného miesta diania.

Celý víkend bol sprevádzaný množstvom diskusií a eventov. Jednou z nich bola aj diskusia za okrúhlym stolom „Little-Tag“, v ktorej osobnosti sveta detskej módy, ako aj zástupcovia módnych časopisov diskutovali o nových výzvach v detskom svete. Program bol doplnený aj živým interaktívnym umením v podaní francúzskych umelcov a výstavou profesionálnych módnych fotografií.

Čítajte tiež

Najbližší KID WEEK PARIS sa uskutoční v júli, tradične v le Marais. Môžete sa tešiť na nové kolekcie detského oblečenia na budúcoročnú sezónu Jar/Leto 2021.

Tento event je určený primárne pre nákupcov, novinárov a influencerov. Vy však môžete sledovať najnovšie trendy z parížskeho týždňa detskej módy aj z pohodlia domova prostredníctvom hashtagov #wearekid a #pariskidweek.

Zobraziť komentáre (0)

Pridajte komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Naspäť hore