Práve čítate
Kitchen Fest: Drama free festival
MAGAZÍN MODERNÉHO RODIČA
Tmavý režim Svetlý režim

Kitchen Fest: Drama free festival

oresi kitchen fest event jedlo kuchar
kuchynska party
kitchen fest spolocnosti oresi
priestory studia green cube
nika macinska +8
Zobraziť galériu
kuchynska party

Krása žien, ich kreatívne nápady, dizajnérske kúsky, umenie žiť a neodolateľné vône. Aj to bolo možné zažiť a prevoňať na prvom ročníku kuchynského tvorivého festivalu Kitchen Fest spoločnosti Oresi Slovakia. Podujatie Kitchen Fest československej značky zároveň sfúklo aj dve sviečky na narodeninovej torte firemného showroomu Green Cube na Hodžovom námestí, kde kuchynská párty Kitchen Fest prebiehala plné tri dni.

Kitchen fest drama free v Green Cube

Žiadna kuchynská pohroma sa nekonala. Nič sa nepripieklo ani nepripálilo. Hostia festivalu Kitchen Fest dotvorili estetické priestory štúdia Green Cube svojimi nápadmi, umením i dobrou náladou. Kulinársky mág Zuzana Sabolová síce neprezradila, či jej mama varí lepšie, ale jej kuchynské drámy pobavili aj inšpirovali. Kvásková maniačka Lenka Mančíková presvedčila svojím nadšením, vôňou a chuťou všetkých prítomných, že najlepšou pekárňou je vlastná kuchyňa.

kuchynskeho tvoriveho festivalu

Tá je zároveň aj najdôležitejším územím v našich domovoch a úsilie vytvoriť z nej skutočne vľúdne miesto je cieľom značky Oresi: „Chceme umožniť každej rodine vytvoriť si doma prostredie, ktoré je prívetivé a pokojné a je zázemím pre rodinu aj priateľov“ – za slovami zakladateľa spoločnosti a CEO Ladislava Jelena stojí desať úspešných rokov na slovenskom trhu. 

Simplicity pre dokonalosť

Kuchynských pomocníkov nikdy nie je dosť. Niečo o tom vie aj kuchyňa od Oresi sympatickej blogerky Niky Macinskej. Počas festivalu Kitchen Fest stihla rozdať svoj životný elán kuchárky a mamy ôsmich detí, aj sa potešiť pohľadom i voňavým výkonom novej elegantnej línie SIMPLICITY od renomovanej značky Gorenje. Harmónia celku je v kráse, účelnosti a funkčnosti detailov.

nika macinska

A čo si predstavuje pod touto symbiózou Ladislav Jelen: „Som presvedčený, že adapatabilné spotrebiče Simplicity s jemnými líniami, jasne rozoznateľnými dotykovými bodmi, bez nepotrebných prvkov, ale s novými funkciami, potešia každú rodinu aj každého jednotlivca, lebo urobia z kuchyne ešte lepšie miesto pre život. Naším cieľom je, aby si u nás bez nutnosti robiť kompromisy o svojich snoch vybral každý bez ohľadu na sumu, ktorú chce do kuchyne investovať. Kuchynské spotrebiče Gorenje absolútne zapadajú do našej filozofie.“

Umenie, krása a poriadok

Aj to patrí do kuchyne. Navštevníkov festivalu Kitchen Fest o tom presvedčila hra svetla v Sklovenských diamantoch od Arabelly Netsch. Svetlo do kuchyne priniesli aj Adam Ratulovský a Ján Závodný v podobe štýlovej značky ARLI. O tom, že kuchyne nestarnú porozprávali ruky a umenie Tesy Tarčákovej. Ak chcete mať uprataný domov bez zbytočných obalov, príďte si pozrieť Gabiku Gálikovú na Kitchen Fest – ale až o rok. V Oresi sa budú na vás tešiť.

Celý festival Kitchen Fest sa niesol v znamení filozofie spoločnosti – v dokonalej súhre krásy, účelnosti, hi-tech technológií, nápaditosti a vzťahu k prírode – veď sa konal v Green Cube.

Zobraziť komentáre (0)

Pridajte komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Naspäť hore