oresi kitchen fest event jedlo kuchar

Kitchen Fest: Drama free festival

0 zdieľaní
0
0

Krása žien, ich kreatívne nápady, dizajnérske kúsky, umenie žiť a neodolateľné vône. Aj to bolo možné zažiť a prevoňať na prvom ročníku kuchynského tvorivého festivalu Kitchen Fest spoločnosti Oresi Slovakia. Podujatie Kitchen Fest československej značky zároveň sfúklo aj dve sviečky na narodeninovej torte firemného showroomu Green Cube na Hodžovom námestí, kde kuchynská párty Kitchen Fest prebiehala plné tri dni.

kitchen fest ovocie
kitchen fest muffiny

Kitchen fest drama free v Green Cube

Žiadna kuchynská pohroma sa nekonala. Nič sa nepripieklo ani nepripálilo. Hostia festivalu Kitchen Fest dotvorili estetické priestory štúdia Green Cube svojimi nápadmi, umením i dobrou náladou. Kulinársky mág Zuzana Sabolová síce neprezradila, či jej mama varí lepšie, ale jej kuchynské drámy pobavili aj inšpirovali. Kvásková maniačka Lenka Mančíková presvedčila svojím nadšením, vôňou a chuťou všetkých prítomných, že najlepšou pekárňou je vlastná kuchyňa.

Tá je zároveň aj najdôležitejším územím v našich domovoch a úsilie vytvoriť z nej skutočne vľúdne miesto je cieľom značky Oresi: „Chceme umožniť každej rodine vytvoriť si doma prostredie, ktoré je prívetivé a pokojné a je zázemím pre rodinu aj priateľov“ – za slovami zakladateľa spoločnosti a CEO Ladislava Jelena stojí desať úspešných rokov na slovenskom trhu. 

kitchen fest nika macinska

Simplicity pre dokonalosť

Kuchynských pomocníkov nikdy nie je dosť. Niečo o tom vie aj kuchyňa od Oresi sympatickej blogerky Niky Macinskej. Počas festivalu Kitchen Fest stihla rozdať svoj životný elán kuchárky a mamy ôsmich detí, aj sa potešiť pohľadom i voňavým výkonom novej elegantnej línie SIMPLICITY od renomovanej značky Gorenje. Harmónia celku je v kráse, účelnosti a funkčnosti detailov.

A čo si predstavuje pod touto symbiózou Ladislav Jelen: „Som presvedčený, že adaptabilné spotrebiče Simplicity s jemnými líniami, jasne rozoznateľnými dotykovými bodmi, bez nepotrebných prvkov, ale s novými funkciami, potešia každú rodinu aj každého jednotlivca, lebo urobia z kuchyne ešte lepšie miesto pre život. Naším cieľom je, aby si u nás bez nutnosti robiť kompromisy o svojich snoch vybral každý bez ohľadu na sumu, ktorú chce do kuchyne investovať. Kuchynské spotrebiče Gorenje absolútne zapadajú do našej filozofie.“

Umenie, krása a poriadok

Aj to patrí do kuchyne. Navštevníkov festivalu Kitchen Fest o tom presvedčila hra svetla v Sklovenských diamantoch od Arabelly Netsch. Svetlo do kuchyne priniesli aj Adam Ratulovský a Ján Závodný v podobe štýlovej značky ARLI. O tom, že kuchyne nestarnú porozprávali ruky a umenie Tesy Tarčákovej. Ak chcete mať uprataný domov bez zbytočných obalov, príďte si pozrieť Gabiku Gálikovú na Kitchen Fest – ale až o rok. V Oresi sa budú na vás tešiť.

kitchen fest tesa tarcakova

Celý festival Kitchen Fest sa niesol v znamení filozofie spoločnosti – v dokonalej súhre krásy, účelnosti, hi-tech technológií, nápaditosti a vzťahu k prírode – veď sa konal v Green Cube.

V kuchyni od Oresi to musí skrátka rozvoniavať.

0 zdieľaní
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TIEŽ SA VÁM BUDE PÁČIŤ