mark anti cellulite shaping body oil anticelulitidny tvarujuci olej mark face and body pomarancova koza

Leto bez pomarančovej kože

6 zdieľaní
6
0

Zhrubnutá koža s nerovnomernými hrbolčekmi je problémom mnohých žien. Prichádza už v mladom veku a objavuje sa aj u tých z nás, ktoré nemajú kilá navyše. Samozrejme s pribúdajúcimi rokmi a deťmi sa stáva problém s celulitídou ešte výraznejší, a preto treba nasadiť zbrane poriadneho kalibru.

Nedostatok pohybu, zlé stravovacie návyky, ale aj genetika. To všetko môže byť príčinou nepeknej pokožky, ktorú trápi celulitída. Tento problém sa vyskytuje prevažne u žien. S pribúdajúcim vekom a nezdravým životným štýlom riziko vytvorenia celulitídy rastie. Mnoho žien však bojuje s celulitídou už v mladosti a dokonca medzi ne patria aj tie, ktoré netrpia nadváhou.

Prichádza leto, zatočte s celulitídou

S letným obdobím prichádza zhadzovanie vrstiev oblečenia. Telo vystavujeme v plavkách niekedy s radosťou, no niekedy s veľkým sebazaprením. Plavky sedia dobre, ale čo tá pomarančová koža okolo nich? Aj keď sa telu snažíme dopriať to, čo potrebuje, niekedy to nestačí. Popri naháňaní detí síce máme dostatok pohybu, ale zabúdame napríklad na pitný režim, ktorý je v boji proti celulitíde dôležitým. Tento boj môžu prekaziť aj iní neprajníci: zmeny v hormónoch či menšia tvorba estrogénu a kolagénu, ktorá je sprievodným javom starnutia pokožky. Sú to však prirodzené procesy v tele ženy, ktoré nedokážeme zastaviť. Čo môžeme urobiť, je ich zmiernenie používaním kvalitných produktov.

mark anti cellulite shaping body oil anticelulitidny tvarujuci olej mark face and body
Zdroj: MARK face and body

Doprajte si kvalitu

Pokiaľ ste už vyskúšali mnoho spevňujúcich krémov, olejov či gélov, no efekt sa nedostavil ani po spotrebovaní celého prípravku, je potrebné dbať pri ďalšom výbere produktu proti celulitíde na jeho zloženie. Správna kombinácia látok, zaručí viditeľný efekt, ktorý sa dostaví už po niekoľkých týždňoch používania. Spevňujúci telový olej MARK Anti Cellulite Shaping Body Oil obsahuje prírodnú látku SHAPE PERFECTION, ktorá bola klinicky testovaná na vzorke žien a už po prvom nanesení produktu zabezpečila zrýchlenie prietoku krvi. Účastníčky testovania používali olej MARK  dvakrát denne počas 8 týždňov. Počas tejto doby sa ich tuková vrstva celkovo zmenšila v priemere o 18 %. Obvod brucha sa im po 8 týždňoch používania oleja zmenšil až o 4,1 cm, obvod pása o 3,4 cm a obvod stehien o 2,2 cm.

Benefity, ktoré prinášajú pokožke látky v oleji

Základ látky Shape perfection, ktorá je tajným tromfom spevňujúceho telového oleja MARK, tvorí prírodná látka kapsaicín. Táto látka sa nachádza v chilli papričkách, dodáva im štipľavosť. Bola predmetom už mnohých štúdií, vďaka svojim pozitívnym účinkom na pokožku sa stáva v kozmetickom priemysle stále obľúbenejšou. Aj napriek tomu, že je získaná z chilli papričiek, telový olej MARK pri používaní na pokožke vôbec nepáli, pretože Shape perfection je koncentrovaná látka, ktorá pôsobí aj v malom množstve. Olej je obohatený aj o iné prírodné látky, tie spolu tvoria dokonalého bojovníka proti nepriateľovi menom celulitída:

Kapsaicín z chilli papričiek:

  • jeho konzumácia preukazuje zrýchlenie metabolizmu, vďaka zvýšeniu telesnej teploty prechádza telo do ochladzovacieho režimu a spaľuje kalórie
  • jeho povrchové použitie podporuje cirkuláciu krvi, čím bojuje proti zadržiavaniu vody v tukových tkanivách

Extrakt z klíčkov štipľavej horčice:

  • stimuluje cirkuláciu krvi
  • podporuje hnednutie tukového tkaniva – spaľuje tuky produkciou tepla

Organické oleje z arganu a jojoby:

  • ochraňujú pokožku proti starnutiu a vysušovaniu

Kávový olej:

  • stimuluje tvorbu kolagénu a odbúravanie tukov
  • pokožke dodá krásnu vôňu čerstvo praženej kávy
mark anti cellulite shaping body oil anticelulitidny tvarujuci olej mark face and body

Vyskúšajte tento klinicky overený a 100 % prírodný MARK Anti Cellulite Shaping Body Oil – anticelulitídny tvarujúci olej.

6 zdieľaní
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TIEŽ SA VÁM BUDE PÁČIŤ