Práve čítate
Krabička príbehov inšpirovaná detstvom

rikiki magazin jesen babsy jagusak cover predplatne

NAJNOVŠIE číslo čítajte aj ONLINE

Krabička príbehov inšpirovaná detstvom

magic storymate

Magic StoryMate je unikátka kocka – rozprávačka príbehov inšpirovaná detskými gestami. Je perfektnou hrou pre deti už od dvoch rokov. Obsahuje 66 príbehov, rozprávok, detských riekaniek a dokonca aj veselú abecedu, aby sa obohatila predstavivosť detí a ich jazykové znalosti.

magic storymate
Zdroj: Joyeuse

Všetky príbehy sú narozprávané príjemnými hereckými hlasmi. Vyberať môžete zo štyroch cudzích jazykov – angličtiny, francúzštiny, nemčiny a taliančiny. Dieťa si vďaka hre osvojí jazyk úplne prirodzeným spôsobom.

magic storymate
Zdroj: Joyeuse

Krabička príbehov Magic StoryMate nemá obrazovku a je stopercentne gestická, inšpirovaná úplne najzákladnejšími gestami našich najmenších – tlieskaním, ťapkaním a otáčaním sa. Krabička je jednoduchá a intuitívna ako detská hra: trikrát ňou zatraste a vyrozpráva vám príbeh!

Čítajte tiež

magic storymate
Zdroj: Joyeuse

Na dočasné prerušenie počúvania a opätovné spustenie od miesta, kde ste zastavili, stačia dve potrasenia. Vďaka svojmu senzorickému dizajnu neodolateľnému na dotyk, svojej odolnosti voči pádom, jednoduchej opraviteľnosti je táto čarovná krabička stopercentne pripravená na skutočný rodinný život.

Zobraziť komentáre (0)

Pridajte komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Naspäť hore