Práve čítate
Maminky dokážu veľa bez ohľadu na okolnosti!
MAGAZÍN MODERNÉHO RODIČA
Tmavý režim Svetlý režim

rikiki magazin vladimira marcinko

NAJNOVŠIE číslo čítajte aj ONLINE

Maminky dokážu veľa bez ohľadu na okolnosti!

Sila žien – matiek nespočíva vo vzájomnej rivalite a súťažení ale v podpore. Práve preto sme sa tento rok, symbolicky, rozhodli premenovať našu SÚŤAŽ Čo dokáže mama na OCENENIE Čo dokáže mama. Odniesli si ho 4 výnimočné ženy: Natália, Lucia, Renáta a Lenka.

Pár dní pre Vianocami sme prekvapili kyticou 4 šikovné maminky. Ich nápaditá tvorba a služby porotu presvedčili natoľko, že si odniesli Ocenenie Čo dokáže mama. A ako každý rok získavajú i množstvo hodnotných cien od významných slovenských firiem. Aj 7. ročník nášho výnimočného handmade ocenenia sa niesol v znamení pozitívnej atmosféry a prajnosti – svojim hlasom sa navzájom podporilo niekoľko tisíc žien. Čo nás nesmierne teší!

S radosťou vám predstavujeme víťazky Ocenenia Čo dokáže mama 2021:

Kategória PRODUKT:

  • 1. miesto: Natália Bunčeková a jej háčkovaný nosič pre bábätko
  • 2. miesto: Lucia Kondelová a jej ručne modelované vianočné hrnčeky
  • 3. miesto: Renáta Strapková a jej akvarelová maľba (podľa fotografie od Matheus Marreco a Marco Mendes).

Kategória SLUŽBY:

  • Víťazka: Lenka Vargová a jej Decembrová kreatívna výzva
Zdroj: Čo dokáže mama

Na slovíčko…

Natália Bunčeková

K tvorbe ma priviedol môj krstný synček Marek. Práve preňho vznikali moje prvé hračky. Vtedy ma háčkovanie chytilo a už nepustilo 🙂 Odvtedy sa moja tvorba veľmi posunula a okrem hračiek vyrábam i rôzne deky, darčekové sety, doplnky do detskej izbičky a nosiče pre bábätká. Viac jej tvorby nájdete v jej obchodíku Háčkovinky.

Lucia Kondelová

Kreatívne tvorenie ma sprevádza životom a veľmi rada vymýšľam nové a zaujímavé veci. Modelovaniu sa venujem už niekoľko rokov a snažím sa vytvárať vecičky nielen oku lahodiace, ale aj praktické. Preto u mňa nájdete hlavne rôzne hrnčeky, misky, príbory pre malých aj veľkých ale tiež pre zmenu aj náušničky, ozdoby na stromček či kľúčenky. Všetko vyrábam precízne a s láskou, budem rada ak navštívite môj obchodík Lucyland.

Renáta Strapková

Obraz vie prežiariť dušu, zachovať stopu v hĺbke srdca a stať sa šperkom interiéru… Tvorím intuitívne, z lásky k umeniu. Môj svet je farebný. Moju tvorbu nájdete na stránke PureDream Gallery – Artist, budem vďačná za každé nahliadnutie.

Čítajte tiež

Lenka Vargová

Tvorenie s detičkami som mala vždy veľmi rada, venujem sa mu už od prvého ročníka na VŠ, teda už zopár rokov, je to moja srdcová záležitosť. V pedagogickej oblasti sa pohybujem už od strednej školy, pokračovala som štúdiom vedného odboru pedagogika na univerzite a navyše počas aj po VŠ som pracovala v predškolskom zariadení. Naša stránka aj profil na sociálnych sieťach Creative Vivien sú zamerané na aktivity, ktoré u detičiek rozvíjajú jemnú motoriku, predstavivosť, fantáziu, myslenie, sústredenie a mnoho ďalšieho.

Rozhodovanie bolo náročné

Naše úprimné poďakovanie patrí inšpiratívnym a úspešným ženám, ktoré zasadli do poroty: Eve Kováčikovej, šéfredaktorke Rikiki magazínu, maliarke a pekárke chutných dizajnových tortičiek Lucii Rusiňákovej, a dizajnérke Dajane Rodriguez. „Nežné a láskavé. Plné vľúdnej empatie ale aj mocnej intuície. Také sme my ženy, matky. Svoju skutočnú silu nedokazujeme vzájomnou rivalitou a súťažením, ale podporou. Práve preto sme sa tento rok, symbolicky, rozhodli premenovať našu SÚŤAŽ Čo dokáže mama na OCENENIE Čo dokáže mama. V tomto ročníku sme ako organizátorky iniciatívy cítili, že musíme priniesť do sveta niečo pozitívne, povzbudiť kreativitu malých podnikateliek deprimovaných pandémiou a ukázať Slovensku, že aj v týchto ťažkých časoch naše mamy dokážu veľmi veľa,“ dodala na záver k ročníku 2021 Andrea Kováčová, zakladateľka Čo dokáže mama.

Všetky informácie o ocenení nájdete v tomto článku na webe codokazemama.sk.

Zobraziť komentáre (0)

Pridajte komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Naspäť hore