Práve čítate
Milano Design Week predstaví dva kreatívne dizajnérske projekty venované deťom
MAGAZÍN MODERNÉHO RODIČA
Tmavý režim Svetlý režim

Milano Design Week predstaví dva kreatívne dizajnérske projekty venované deťom

EVERDESK milano design week

Po niekoľkých mesiacoch lockdownu, zatvorených školách, fyzických odstupov, domácom vzdelávaní, pozastavených spoločenských aktivitách, pandémii, ktorá zasiahla a zmenila celý svet, sa zdá, že sa vrátime do školy ako obvykle, no predovšetkým – budeme spolu.

Pri príležitosti špeciálnej edície Milano Design Week v septembri, Unduetrestella predstaví vo svojom showroome Back 2 school – Back 2together dva medzinárodné dizajnérske projekty venované deťom: EverDesk – školskú lavicu a Soappy – tlačiareň na dezinfekciu rúk. Zdá sa, že kreativita v týchto projektoch chýba, ale nie je všetko tak, ako sa na prvý pohľad môže zdať…

„Skutočnou krásou EverDesk je jeho všestrannosť, nadčasový dizajn a vynikajúce remeselné spracovanie,“ hovorí Eszter Papp, dizajnérka stola oceneného prestížnou Red Dot Design Award 2021. Nastaviteľná sedačka a opierka nôh, s ôsmimi nastaveniami výšky, štyrmi nastaveniami pracovnej plochy, siedmimi nastaveniami opierky nôh, EverDesk rastie s deťmi vo veku od 3 do 99+ rokov. Remeselne vyrobený z najlepších materiálov so starostlivo vybraným drevom – z dubu z európskych lesov certifikovaných FSC® a drevom ťaženým v prospech komunít, voľne žijúcich živočíchov a životného prostredia. Každý strom je znovu vysadený, aby rástol pre budúce generácie. EverDesk je zakončený talianskym lakom, ktorý je vhodný pre deti, odolný voči škvrnám a poškriabaniu.

EVERDESK
Zdroj: Unduetrestella

Koľkokrát sme si umyli a dezinfikovali ruky? Veľa! Ktovie, čo si deti myslia, keď hovoríme o zárodkoch, vírusoch a covid-19. S tlačiarňou na dezinfekciu rúk Soappy od Kai Li & Ran Zhang bude všetko jednoduchšie a zábavnejšie! Je to prototyp, vďaka ktorému je umývanie rúk skvelým časom nielen pre deti!

Čítajte tiež

Zdroj: Unduetrestella

Soappy je tlačiareň na dezinfekciu rúk, ktorá má deti nabádať k zvyku pravidelne si umývať ruky hravým spôsobom. Seti si môžu na obrazovke vybrať vzory dezinfekčného prostriedku, ktoré sa im páčia a nechať si ich vytlačiť na ruky. Podľa úrovne toho, aké sú ich ruky špinavé, môže poskytnúť rôzne skupiny vzorov. Keď sú ruky špinavšie, vzory v skupine sa stanú komplexnejšími a obsahujú viac dezinfekčného prostriedku na ruky.

Zobraziť komentáre (0)

Pridajte komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Naspäť hore