Práve čítate
Mirka Kucejová: Počúvajte a pozorujte svoju pleť. A ráno ju nezabudnite čistiť!
MAGAZÍN MODERNÉHO RODIČA
Tmavý režim Svetlý režim

Mirka Kucejová: Počúvajte a pozorujte svoju pleť. A ráno ju nezabudnite čistiť!

miroslava kucejova kozmetika mymkech rozhovor

Poznáte svoj typ pleti? Čistíte si ju každé ráno? Akou vodou si umývate tvár – teplou alebo studenou? Ak stále nie ste spokojné so svojou pokožku, alebo s tým, ako vyzerá vaša pleť, prečítajte si rozhovor s Mirkou Kucejovou. Naučí vás v ňom napríklad aj to, ako si doma vyrobiť masku na tvár z jogurtu, ovocia a zeleniny. A viete čo, rovno si ju nájdite aj na sociálnej sieti. (A pozrite na tú pleť!)  
Toto je @ mymkech.

Odkedy sa venujete výrobe domácej kozmetiky? Prečo ste sa vlastne o to začali zaujímať?

Netvrdila by som, že sa výrobe domácej kozmetiky venujem. Dá sa skôr povedať, že svoju rutinu sem-tam dopĺňam niečím, čo si vytvorím doma sama z bežných potravín. Začalo to úplne spontánne, keď som raz minula svoju obľúbenú hydratačnú masku. Zabudla som si kúpiť nové balenie a tak mi napadlo vymyslieť si nejakú náhradu zo surovín, ktoré som mala doma. Prvýkrát som si masku „namiešala“ asi pred tromi rokmi. 

Maska bola teda prvým produktom, ktorý ste si doma sama pripravili?

Áno, maska z jogurtu a medu. Úprimne vám poviem, že som bola očarená, ako mi krásne rozžiarila pleť. Dokonca bola moja pokožka hladšia na dotyk – ten pocit sa mi veľmi páčil. Viac som svoju dovtedy obľúbenú hydratačnú masku nepotrebovala a nové balenie som si už ani nekúpila.

miroslava mirka kucejova mymkech kozmetika
Mirka Kucejová si prvú domácu masku z jogurtu a medu „namiešala“ asi pred tromi rokmi
Ktoré potraviny či bylinky z našich kuchýň sa vám pri príprave kozmetiky najviac osvedčili a používate ich najčastejšie? Aké benefity tieto potraviny poskytujú pleti?

Obsah článku je uzamknutý

Prihláste sa pre pokračovanie

Ak nemáte konto, môžete si registrovať PREDPLATNÉ a pokračovať v čítaní

 

 

Zobraziť komentáre (0)

Pridajte komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Naspäť hore