Práve čítate
NA VANDROVKE PO SLOVENSKU

rikiki leto 2021 basa stevulova digitalna verzia

NAJNOVŠIE číslo čítajte aj ONLINE

NA VANDROVKE PO SLOVENSKU

na vandrovke po slovensku kaufland detsky festival

Šesťdielny zábavno-edukačný seriál o kráse našich regiónov, povolaniach, koncertoch a nových programoch pre deti a rodičov

Kaufland Detský festival prichádza už o pár dní s krásnou novinkou

Detičky, mamičky, viete, čo je nové? Zajko Turbo a medvedík Kuniboo už nevedeli obsedieť dlhšie doma. A tak si spoločne so Spievankovom, Mirom Jarošom, Fíhou Tralala, Dúhalkou, Tárajkom a Popletajkou aj Paci Pac obuli túlavé topánky a vybrali sa spoznávať krásy slovenských krajov, aby vám o nich mohli porozprávať v 6 úplne nových seriálových častiach Kaufland Detského festivalu!

Z Bratislavy až na Spiš

Z hlavného mesta si to postupne namieria do Žiliny a okolia, do Bojníc, na Liptov a cez Tatry až na Spiš. A my sa vydáme na potulky po Slovensku spoločne s nimi, aby sme prostredníctvom online TURBO TV preskúmali nielen zaujímavé zákutia našej čarovnej domoviny, ale aj tajomné hrady, zvyky a tradície, či naopak, netradičné povolania. A ukázali všetkým deťom, ako je tu u nás na Slovensku krásne!

Na deti čakajú nové vedomosti, koncerty i  seriálové programy. Nový nedeľňajší online seriál odštartujeme zvieratkovskou TURBO JOGOU, zatancujeme si ľudové tance, naučíme sa, ako si vycvičiť psíka s Jurajom Bačom a jeho havkom Robinom, a vďaka edukatívnemu seriálu „Animália“ od spoločnosti Eset si povieme aj niečo o bezpečnosti na internete. Na malých zvedavcov, ktorí chcú byť v obraze, čakajú prvé detské televízne noviny s Terezkou, Dynom a Lupym z Teáter Komika.

Dyno a Lupy spolu s Richardom Lintnerom, naším hokejovým majstrom sveta, si pre najmenších športových fanúšikov pripravili aj športové noviny doslova „Od puku do popuku“. Novinkou bude aj (doslova) chutná relácia o varení „MAJSTER ŠÉFINKO Kuniboo“, kde nám svoje kuchárske umenie predstavia šikovné detičky. Pomocnú varešku im podá nielen naša sympatická moderátorka Veronika Hatala, ale aj Milan „Junior“ Zimnýkoval z Funradia, šéfkuchár Miško, obľúbené foodblogerky, či Miro Jaroš aj so svojou mamičkou.

A ak by niekto z našich hostí náhodou hovoril cudzím jazykom, my budeme pripravení. Spoločne so Spievankovom sme totižto pre vás do každej nedeľnej časti pripravili nový seriál Angličanina, kde sa hravou formou naučíme „spíkovať“. Ďalšou novinkou bude úplne nový seriál PACI PAC – Pesničková encyklopédia, kde sa naučíme kooopec nových vecí. Inak tomu nebude ani pri ďalšom novom seriáli, v ktorom nás čaká Kúzelný fyzika a počas nej množstvo zaujímavých pokusov. FUUU to ale bude zábava.

Čítajte tiež
kaufland detsky festival mdd na vandrovke po slovensku

Začíname už v nedeľu 11. apríla o 8:00 hod. návštevou nášho hlavného mesta so Spievankovom. A pokračujeme každú nedeľu až do 16. mája, vždy s iným detským interpretom. Na každej zo 6 zastávok vás budú čakať nielen domáce úlohy, ale aj SÚŤAŽE o krásnych plyšových kamarátov, členov družiny medvedíka Kuniboo! Stač´í sledovať naše úlohy na Facebooku Kaufland Detský festival, počúvať Veroniku, našu moderátorku, posielať nám fotky pod správny príspevok a jeden z plyšákov bude váš. Celkovo ich tento rok rozdáme viac ako 2 000.

Nový zábavno-vzdelávací seriál a množstvo súťaží vám až na 6 víkendov po sebe zadarmo prináša Kaufland. Nezabudnite nás sledovať každú nedeľu od 8:00 hod. ONLINE na www.detskyfest.sk/TURBOTV/.

na vandrovke po slovensku kaufland detsky festival
Zobraziť komentáre (0)

Pridajte komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Naspäť hore