Práve čítate
Nedáva zmysel míňať svoj čas na sny a nápady niekoho iného. Vám áno?
MAGAZÍN MODERNÉHO RODIČA
Tmavý režim Svetlý režim

Nedáva zmysel míňať svoj čas na sny a nápady niekoho iného. Vám áno?

zuzstories eshop
+3
Zobraziť galériu

Toto je Zuz, trochu sme sa porozprávali o jej stories. O synovi Eliášovi, o kvetinách aj o tom, prečo radšej vetrať ako prať. O farbách jesene v Zuzkinom šatníku aj o tom, prečo sekla s prácou na plný úväzok. Ak vás zaujíma život trochu viac slow, iste navštívte jej blog zuzstories.com. Príjemné čítanie.

Kdesi na vašom blogu som sa dočítala, že so synom a jeho oteckom spolu jete trikrát denne. Pre mnohé rodiny je to iste nesplniteľný sen.

Nie je to tak vždy, sú dni, keď sme jeden alebo druhý v práci, ale raňajky a večere máme spoločné skoro vždy. A áno, ani jeden sme ako malí spoločné rodinné jedlá nemali a s odstupom času nám to chýba. Snažíme sa, aby to mal Eliáš inak a jedlo vnímal ako čas, keď sa všetci stretneme a rozprávame.

Kedy ste sa rozhodli, že končíte s full-time prácou? Žili ste vtedy na Slovensku alebo už v Čechách?

Bolo to pred dvomi rokmi, to už som žila v Prahe. Bolo to krátko potom, ako sme založili Pokojovky a krátko predtým, ako som chcela byť matkou. Cítila som, že pracovať ďalej full-time nie je (momentálne) pre mňa, mala som niečo našetrené a oporu zo strany priateľa, tak som si dala na chvíľku pauzu a tá trvá doteraz.

Obsah článku je uzamknutý

Prihláste sa pre pokračovanie

Ak nemáte konto, môžete si registrovať PREDPLATNÉ a pokračovať v čítaní

 

 

Zobraziť komentáre (0)

Pridajte komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Naspäť hore