rikiki kontakt telefon rodicia

Rakuten Viber v súvislosti s koronavírusom zdvojnásobuje počet účastníkov hovorov na desať

2 zdieľaní
2
0

Obľúbená komunikačná platforma od spoločnosti Rakuten Viber zdvojnásobuje počet ľudí, ktorí sa môžu zúčastniť na skupinových hovoroch. Odteraz si môže telefonovať až desať ľudí naraz! Rozhodnutie spoločnosti využiť svoje zdroje v oblasti vývoja vychádza z okolností koronavírusu a zvyšujúcej sa potreby, aby rodiny, spolupracovníci a školy zostali v kontakte.

Všetky osobné hovory a skupinové rozhovory na Viberi sú šifrované end-to-end enkripciou, rovnako ako všetky vaše hovory, správy, fotografie a zdieľané dokumenty. Po doručení, spoločnosť Viber na svojich serveroch neukladá žiadne dáta. Rovnako ani pri odosielaní správ žiadna tretia strana (vrátane Viber) nemá kľúče potrebné na ich dešifrovanie, okrem odosielateľa a prijímateľa alebo prijímateľov. Správy sú bezpečne odosielané, vďaka šifrovaniu end-to-end.

„Zaviazali sme sa nájsť viac spôsobov, ako sa môžu ľudia v tomto náročnom období spojiť v skupinách bez toho, aby museli byť fyzicky na rovnakom mieste. Keďže viac ľudí pracuje na diaľku, v reakcii na šírenie koronavírusu sa chceme podieľať na zabezpečení toho, aby mali ľudia bezpečné prostredie na to, aby zostali v kontakte so svojimi blízkymi, a aby mohli pokračovať vo svojej práci kdekoľvek sa nachádzajú, “povedal Ofir Eyal, hlavný prevádzkový riaditeľ spoločnosti Rakuten Viber.

2 zdieľaní
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TIEŽ SA VÁM BUDE PÁČIŤ