Práve čítate
Rozdávaj dobro a buď úspešná s Čo dokáže mama!
MAGAZÍN MODERNÉHO RODIČA
Tmavý režim Svetlý režim

Rozdávaj dobro a buď úspešná s Čo dokáže mama!

Opäť sa u nás súťaží spustili sme 6. ročník VEĽKEJ SRDIEČKOVEJ SÚŤAŽE pre tvorivé mamičky. Máš vo svojej tvorivej dielničke výrobok v tvare srdiečka alebo s motívom srdiečka? Neváhaj a prihlás sa! Čakajú na teba úžasné výhry!

Pre tri víťazky máme, vďaka partnerom, pripravené neskutočné ceny. Keďže je toto obdobie finančne náročné pre mnohých, spoločne so Slovenskou sporiteľňou rozdelíme medzi víťazky až 1 200 eur. Hlavná víťazka získa srdiečkový zlatý šperk od Hany Kašičkovej, ktorá je zároveň aj členkou poroty. Všetky víťazky získajú marketingové kampane svojej handmade značky od nás v Čo dokáže mama, poukážky na nákup od Intermedic a v Miestni, rodinnú vstupenku od Malkia Park a srdiečkový balíček od Fusakle. K tomu individuálne poradenstvo v podnikaní od Slovenskej sporiteľne. Tešíme na všetky vaše srdiečkové výtvory. Šírme do sveta lásku, spolupatričnosť a nádej!

srdieckova sutaz co dokaze mama

Podmienky prihlásenia

Do súťaže sa môžu prihlásiť mamky, babičky (na veku nezáleží) s výrobkom, ktorý samy vyrobili, vymysleli alebo nadizajnovali. Výrobok musí byť v tvare srdiečka alebo obsahovať motív srdiečka. Každá súťažiaca sa môže zapojiť do súťaže len s jedným výrobkom. Výrobok je možné prihlásiť zaslaním nasledovných informácií na email sutaz@codokazemama.sk do 5.3.2021 12:00:

 • 1 reprezentatívna fotka výrobku. Rozmazané / nezaostrené fotky do súťaže nezaradíme.
 • Názov výrobku.
 • Popis výrobku.
 • Tvoje meno a priezvisko.
 • Kontaktné údaje: adresa a telefónne číslo.
 • Tvoj príbeh, krátky popis o tebe, tvojich detičkách a tvojej tvorbe.

Len výrobky, ktoré splnia podmienky prihlásenia, budú zaradené do súťaže.

Priebeh súťaže

Súťaž prebieha v období od 14.2.2021 do 31.3.2021, ktoré je rozdelené na nasledovné etapy:

 1. Prihlasovanie súťažných výrobkov a služieb prebieha od 14. februára do 5. marca 2021 12:00.
 2. Tím Čo Dokáže Mama vyberie zo všetkých prihlásených výrobkov, ktoré splnia podmienky, tie, ktoré postúpia do verejného hlasovania. Tieto výrobky zverejníme 7. marca 2021 na facebook fanpage Čo dokáže mama.
 3. Hlasovať sa bude pomocou LIKE-ov do 26. marca do 12:00 a 15 výrobkov s najviac lajkami postupuje do FINÁLE.
 4. Z finálových výrobkov vyberie porota 3 víťazné, ktoré budú zverejnené 31. marca 2021.

Kto rozhodne?

Je nám cťou vám predstaviť tohtoročné porotkyne:

 • Hany Kašičková, umelecká zlatníčka
 • Darina Dobíšková, víťazka Srdiečkovej súťaže 2020
 • Tím Čo dokáže mama

Všetky informácie o súťaži nájdete na tomto odkaze.

co dokaze mama

O nás

Projekt Čo dokáže mama založila v júni 2015 Andrea Kováčová počas svojej materskej dovolenky, s cieľom vytvoriť priestor pre mamičky, ktoré chcú ukázať, čo dokážu popri svojich deťoch. Projekt sa za 6 rokov rozrástol na viac ako 47 000 aktívnych členiek, ktoré na webovej platforme www.codokazemama.sk, predávajú výsledky svojej kreatívnej činnosti – ručne tvorené výrobky, služby a vydané knihy. Projekt Čo dokáže mama svojou činnosťou podporuje rodiny s nevyliečiteľne chorými deťmi, ktorým odovzdáva časť výťažku z predaja realizovaného na webovej platforme.

Zobraziť komentáre (0)

Pridajte komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Naspäť hore