Práve čítate
Spoločné rodinné stolovanie
MAGAZÍN MODERNÉHO RODIČA
Tmavý režim Svetlý režim

Spoločné rodinné stolovanie

spolocne rodinne stolovanie
byt v objekte villa vista
nadcasovy dizajn
interier vzoroveho bytu
stvoreny pre rodinny zivot +2
Zobraziť galériu
byt v objekte villa vista

Interiér trojizbového loftu sme navrhli tak, aby vynikli hlavné prednosti loftov – uvoľnenosť, neformálnosť a priestor. Priznané prvky oceľovej konštrukcie strešného krovu dávajú loftu industriálny charakter, prírodné materiály ho robia útulným.Loftový byt má napriek štýlovej dennej časti racionálnu a praktickú dispozícu, ktorá bude slúžiť štvorčlennej rodine.

Dennú zónu tvorí predizba, kuchyňa, jedáleň a obyvačka. Nočná časť obsahuje dve izby, kúpeľňu a samostatné wc. Na masívnom jedálenskom stole s industriálnou kovovou podnožou sa stoluje jedna radosť. Počas raňajok, keď ho zaleje východné slnko, vynikne prirodzená štruktúra dreva ešte viac. Drobné prasklinky vznikajúce pri vysušovaní masívneho dreva nie sú problémom, naopak, ešte viac zvýrazňujú jeho prirodzený charakter.

Veľkometrážny byt v rezidenčnom objekte Villa Vista je predovšetkým o výhľade, ku ktorému stačilo dorobiť interiér, ktorý ho nepokazí. Byt je napriek reprezentatívnemu vzhľadu praktický a plní nároky päťčlennej rodiny. V malých spálňach je pre maximálne využitie priestoru väčšina nábytku na mieru. V rozľahlej dennej zóne sme použili typový nábytok od známych výrobcov, ktorý tu má dostatok priestoru, aby vynikol.

interier velkometrazny byt

Návrh interiéru vzorového bytu v obytnom súbore Blumental sme vytvorili v konzervatívnom dizajne, ktorý zaujme útulnou atmosférou. Zemité farby, prírodné materiály, veľa skutočného dreva a oblé tvary na nábytku robia jemný interiér, v ktorom sa budete cítiť ako doma. Byt má predizbu, z ktorej je prístupný samostatný sklad s práčkou, dennú zónu, dve spálne, jednu kúpeľnu a jedno samostatné wc.

Návrh interiéru vzorového bytu s atypickou dispozíciou sme vytvorili s cieľom osloviť ľudí, ktorí ocenia netypickú dispozíciu doplnenú sviežim dizajnom od nás. Nepravouhlý pôdorys robí byt výnimočným a my sme tento efekt jedinečnosti zosilnili zrkadlovou stenou medzi vstupnou a dennou zónou. V strede dispozície sa nachádza blok s kúpeľňou a špajzou, ktorý sme zo strany predizby a dennej zóny obostavali nábytkom na mieru.

stvoreny pre rodinny zivot

Dvojizbový byt s výhľadom na mesto bude slúžiť pre náročných klientov, ktorí hľadajú útulný interiér s vysokým štandardom výbavy, bezproblémovým parkovaním a výnimočnou polohou pri Dunaji. Byt sme prevzali v štandarde, to znamená, že mal zrealizované podlahy, dvere aj kúpeľňu. Plochu bytu sme opticky rozšírili zrkadlami, ktoré hranice priestoru potláčajú a poskytujú výhľad na mesto takmer zo všetkých jeho miest. Exkluzívne prevedenie prírodných materiálov robí jedinečnú domácu atmosféru, príjemný nevtieravý dizajn je nadčasový a ani po rokoch používania neomrzí.

Veľký byt znamená veľké možnosti zmien, pokiaľ nie je väčšina stien nosná, ako v prípade tohoto bytu. Nám sa napriek obmedzeným možnostiam zásahov podarilo funkcie prekopať a priestorom dať logiku a zmysel. Veľké priestory začali komunikovať, vstupná, denná a nočná zóna dostali jasné dispozičné rozdelenie. A pekný dizajn, ako stvorený pre rodinný život

Zobraziť komentáre (0)

Pridajte komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Naspäť hore