Práve čítate
Ekologické drevené hračky inšpirované beskydskou prírodou, ktoré budete chcieť odovzdať aj vašim vnúčatám
MAGAZÍN MODERNÉHO RODIČA
Tmavý režim Svetlý režim

Ekologické drevené hračky inšpirované beskydskou prírodou, ktoré budete chcieť odovzdať aj vašim vnúčatám

wooden story
+20
Zobraziť galériu

Hračky Wooden Story inšpirované prírodou prišli z lesa z pohoria Beskýd… Počas hrania s nimi sa deti stávajú, veľmi prirodzenou cestou, významnou súčasťou tohto sveta. Myšlienky ako recyklácia, ochrana životného prostredia, krása stromov a farieb budú s nimi počas celého ich života.

Hračky zlepšujú zmysly, jemnú motoriku, sú príjemné na dotyk, upútajú pozornosť prírodnými farbami a voňajú po dreve. S drevenými kockami vyčarujete tie najúžasnejšie budovy. Prechádzka s dreveným kočíkom sa môže zmeniť na krásny príbeh, ktorý vymyslí vaše dieťa. Čas strávený s drevenými blokmi je jednoduchý spôsob, ako inšpirovať dieťa k hodnotám ako láska, priateľstvo, vedomie, radosť… Sloboda v tvorení stimuluje vynaliezavosť, prebúdza fantáziu.

wooden story

Radosť a šťastie detí – je to také ľahké a také dôležité.

Aby bola táto radosť a šťastie úplné, hračky Wooden Story sú vyrobené z dreva, ktoré pochádza od dodávateľov s certifikátom FSC. Sú vyrobené z najlepšieho, starostlivo vyberaného dreva a nie sú „otrávené“ toxickými farbami alebo lakom. Na ich zafarbenie sú používané len prírodné farby s ekologickou certifikáciou. To dáva istotu, že sa vaše dieťa bude hrať s hračkami bez akýchkoľvek škodlivých látok. Včelí vosk a botanické oleje dodávajú hračkám jemne leštený povrch. Ekologické plátenné tašky a škatule Wooden Story sú navrhnuté tak, aby sa dali opakovane použiť alebo ľahko recyklovať.

wooden story

Existuje ešte jedna vec, ktorá robí tieto hračky tak výnimočnými – môžu sa odovzdávať z generácie na generáciu. Aj vaše vnúčatá objavia v hračkách vašich detí svoj vlastný Drevený príbeh – Wooden Story.

Tak bude mať z toho úžitok les, voda, vzduch a celá naša planéta.

Zobraziť komentáre (0)

Pridajte komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Naspäť hore