Práve čítate
GOODS WITH FREUDE – nová kapsulová kolekcia od BMW
MAGAZÍN MODERNÉHO RODIČA
Tmavý režim Svetlý režim

GOODS WITH FREUDE – nová kapsulová kolekcia od BMW

+7
Zobraziť galériu

Neustále na pulze doby BMW nasmerovala svoj obľúbený Lifestyle do sveta udržateľnej módy. Predstavuje novú kapsulovú kolekciu GOODS WITH FREUDE – dokonalú v prepracovaní, atraktívnu v individuálnosti a príťažlivú v jednoduchosti. Návrhár Joshua Vides decente prepojil precíznosť firemného štýlu BMW s udržateľnými materiálmi v nestarnúcej farebnej palete.   

TRADIČNÁ MODERNA

Tradícía lifestylovej kolekcie BMW, tak populárnej nielen medzi fanúšikmi značky, začala už v roku 2003 plodnou spoluprácou dizajnového oddelenia koncernu v Mníchove s Designworks – inovačným štúdiom BMW Group v USA. Dizajn, funkcionalita, trvácnosť a pre BMW charakteristická vysoká úroveň spracovania sa stali samozrejmosťou každej novej kolekcie.

Najnovšia mladistvo svieža GOODS WITH FREUDE si zvolila prémiové materiály a minimalistický dizajn. Tento neformálny, pôsobivý rad vznikol v spolupráci s licenčným partnerom stichd. Tričká sú z organickej bavlny, zatiaľ čo podšívka a šatky využili recyklované páperie Re:Down a perie.

Lifestyle Collection GOODS WITH FREUDE 2022

BMW KAPSULOVÝ ŠATNÍK

Premyslené detaily vám ponechávajú slobodu pohybu, jemný štýl neprovokuje, len na seba upozorňuje. Kolekcia sa zameriava na mladšiu cieľovú skupinu a nadšencov životného štýlu, ktorých oslovuje výrazná nápaditosť prvého spolutvorcu: umelec Joshua Vides zámerne zvolil zdržanlivú farebnú paletu pre exkluzívnu kolekciu 12-dielnych kapsúl podľa princípu decentného štýlu. Jeho grafický dizajn sa inšpiroval street artom zo západného pobrežia USA a lowrider scénou.

Šatky, čiapky, ponožky, topy, svetre a sukne zvýraznia individuálny štýl nositeľa. Špeciálny poznávací prvok celej kolekcie – vyšívaná značka FREUDE je elegantne nenápadná. Samozrejme GOOD WITH FREUDE dáva najavo aj svoje dedičstvo spojené so značkou BMW. Bunda FREUDE MECHANICS je poctou identite BMW a výrazným kúskom kolekcie. V tomto prípade sa kolekcia GOODS WITH FREUDE vydala na novú cestu od klasických značkových produktov k súčasnej kolekcii.

Lifestyle Collection GOODS WITH FREUDE 2022

PRODUKTY S RADOSŤOU

sa nosia s radosťou, pretože okrem vysokokvalitných materiálov s dlhou životnosťou nás hreje aj pocit, že šetríme zdroje čím chránime planétu. Každý kúsok z limitovanej série charakterizuje minimalistický diazjn, všestrannosť a možnosť ľubovoľných kombinácii. Vesta INSULATION GILET a bunda INSULATION JACKET sú vyrobené zo 100-percentne recyklovaného nylonu a majú podšívku zo 100-percentného materiálu Re:Down, ako aj vodoodpudivú vrstvu pre vlhké a chladné dni.

Kolekcia obsahuje aj jednoduchú klasiku, ako sú tričká, polokošele a pohodlné mikiny s kapucňou. Štýl stelesňuje kombináciu športového zamerania a elegancie, ktorá sa hodí k decentným biznis outfitom, ako aj k športovému voľnočasovému imidžu. GOODS WITH FREUDE s diagonálnym brandingom smeruje aj k vyznávačom módnych trendov z radov GEN Z.

Lifestyle Collection GOODS WITH FREUDE 2022

KÚSKY BMW M – SYMBIÓZA ELEGANCIE A FUNKČNOSTI

Produktový rad BMW M navrhnutý nielen pre priaznivcov BMW, ale pre každého športového ducha sa vyznačuje zmyslom pre detail a všestrannou funkčnosťou kvalitných materiálov. Jemnosť bielych a krémových tónov je zvýraznená čiernou a zemitou, pričom značka zostáva diskrétna. Zatiaľ čo klasický BMW M rad pôsobí minimalisticky a zdržanlivo, pouličné produkty BMW M sú nápadne príťažlivé. Výrazné logo BMW M a ikonické farby značky nenechajú nikoho na pochybách o sympatiách ich nositeľov.

Ležérne tričko Contrast M Oversized je každodenným spoločníkom a púta pozornosť vďaka svojmu oversized strihu a farebným pruhom M a logu M. Za výraznosťou trička nezostáva ani oversized mikina Contrast Sweat Hoodie. Ak chcete ladiť ako ON A ONA je tu pre vás BMW M.

Na to, aby ste vyzerali módne a štýlovo, skrátka CHIC, nemusite mať žiadne štvorkolesové Ixko ani Íčko. Prianím BMW Lifestyle je ponúkať kvalitnú, ekologickú a udržateľnú módnu kolekciu každému.

GOODS WITH FREUDE – nestačí sa len pozrieť  na lifestyle.bmw.com – ešte lepšie je obliecť sa.

Zobraziť komentáre (0)

Pridajte komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Naspäť hore