Práve čítate
Do práce aj do školy v nových teniskách
MAGAZÍN MODERNÉHO RODIČA
Tmavý režim Svetlý režim

Do práce aj do školy v nových teniskách

Uvoľnené pravidlá obliekania zaznamenali za posledné obdobie rastúci dopyt po športovejšom oblečení a teniskách. Tu sú tri spôsoby, ako ich nosiť do práce, do školy aj na šport.

Obdobie kedy sme počas pandémie trávili viac času doma, len urýchlilo prijatie neformálnejšieho obliekania v korporátnom svete. Svetový trend ukazuje, že po návrate do kancelárií sa len ťažko vzdávame pohodlného oblečenia. Uvolnené pravidlá obliekania tak súvisia so stále sa zvyšujúcim dopytom po športovejšom oblečení a teniskách.

Zdroj: New Balance

Tenisky tak boli v posledných rokoch povýšené a z podlách telocvičien a povrchov športovísk vystrelili raketovým štartom a pristáli na dráhach módnych mól – hranice našich smart casual a ležérnych šatníkov sa stierajú a táto obľúbená obuv je relevantnejšia ako kedykoľvek predtým.

Zdroj: New Balance

Ak chcete v novom školskom roku svoj šatník nejako osviežiť, určiete by v ňom nemali chýbať nové tenisky. Prinášame tri rôzne spôsoby, ako ich nosiť.

Overené časom

Viac ako rok od svojho vymenovania za kreatívneho riaditeľa New Balance MADE in USA, Teddy Santis konečne odhalili výber modelov zo svojej dlho očakávanej debutovej kolekcie. Modely 990v1, 990v2 a 990v3 v limitovanej edícii kombinované s ďalšími kúskami oblečenia, ktoré Teddy do kolekcie zapojil, pripomínajú brilantne nostalgickú atmosféru s uhladeným “preppy-chic” vzhľadom elitnej školy z obdobia 80. rokov. Tenisky jednoducho skombinujte s teplákmi a kašmírovým kadigánom pre dosiahnutie viac súčasného, uvolneného vzhľadu.

Fashion sneakers

Určite ste si všimli, že tenisky sa stali oveľa experimentálnejšími, čo sa týka tvarov aj farieb. Mení sa aj štýl platformy s robustnou podrážkou, ktorý sa stal najjednoduchším a najpohodlnejším spôsobom, ako (doslova) pozdvihnúť svoj vzhľad. Vyskúšajte kvalitne spracované, hravo napumpované tenisky Flimby, ktoré pri príležitosti 40. výročia výroby vo Veľkej Británii spoločnosť New Balance predstavila iba nedávno. Vyberte si z tónovo neutrálnych šedých odtieňoch s pastelovými podrážkami alebo si počkajte na ďalšie modely z tejto kolekcie, ktoré spoločnosť postupne predstaví. Každopádne skvele vyzerajú k sukni pod kolená, k teplákom ale aj ku skrátenými džínsam.

Športová hviezda

Pokiaľ ide o tenisky, v ktorých môžete skutočne cvičiť, existuje veľa možností, aby ste sa uistili, že pri behu budete vyzerať rovnako dobre ako počas pracovného dňa. Značka New Balance je naďalej športu oddaná – jej tenisky Hierro majú šikovnú robustnú podrážku, ktorá zvyšuje pohodlie a výkon.

Zdroj: New Balance

Ak dávate prednosť svojmu cvičebnému oblečeniu s poriadnou dávkou farieb, potom sú Fresh Foam v žiarivých neónových farbách vhodnou voľbou.

O New Balance

New Balance je spoločnosť, ktorá funguje od roku 1906 a vyrába obuv, oblečenie a športové doplnky. Vznikla v Spojených štátoch amerických, kde v súčasnosti pôsobí jej päť tovární. Šiesta sa nachádza vo Veľkej Británii. Spoločnosť zamestnáva 7 000 zamestnancov po celom svete. New Balance je dnes jednou z najvyhľadávanejších značiek športovej obuvi.

Viac o značke sa tiež dozviete na www.newbalance.sk alebo prostredníctvom sociálnych profilov: @newbalaceceskarepublika @newbalanceslovensko

Naspäť hore