Práve čítate
Vševedko festival pre zvedavé deti a rodičov

Vševedko festival pre zvedavé deti a rodičov

vsevedko festival stara trznica scaled

Edukačný a hravý Vševedko festival pre zvedavé deti a rodičov

Ako vznikol tento nápad?

Vševedko festival vznikal skoro dva roky a celé to spustila vlna odhodlania nasmerovať záujem detí k ich rozvoju formou hry.Dáva nám zmysel spájať cieľavedomých rodičova ľudí, ktorí vidia svoj prínos okoliu v tejto oblasti. Myslíme si, že naša budúcnosť sú práve naše deti,ktoré sa ale vnímavosti, súcitu a sedliackemu rozumu v učebniciach nenaučia. Vševedko festival, im to sprostredkuje takou formou, ktorá je zábavnejšia.

Čo ponúkne Vševedko festival ?

Na svoje si prídu aj rodičia vďaka širokému výberu zaujímavých prednášok a workshopov o výchove, strave, ale i o celostnom vývoji detskej osobnosti. Najmenší sa zase môžu tešiť na zábavné koncerty, divadielka, jogu, spoločenské hry, vedecké pokusy a na kopec sprievodných aktivít.

Hlavnú edukačnú na časť zastrešia súkromné jasle, škôlky a školy, ktoré majú pripravené aktivity na rozvoj detí. Vševedko festival si pre všetky deti si pripravil aj Cestičku poznania – zbieranie pečiatok, kde sa na každom stanovišti dozvedia a naučia niečo nové hravou formou.

Ako taký deň na festivale Vševedko vyzerá?

Začnete deň jogou pre deti a následne si pozriete veselé divadielko. Nejedného malého i veľkého zaujme ako funguje fyzika. Nezabudnite si dať niečo sladké, aby ste mali energiu.

Pokračujete zábavnou poučnou cestičkou za poznaním, kde sa na každom edukačnom stanovišti škôlok a škôl dozviete niečo nové. Vyskúšate si chodníček pre zdravé nôžky a ešte si aj zacvičíte. Naučíte sa maľovať s výtvarným ateliérom, vyskúšate mentálne schopnosti dieťaťa, zahráte sa na malých vedcov alebo podporíte kreativitu pri tvorivých dielničkách. A to festival Vševedko ešte nekončí!

Čítajte tiež
kaufland detsky festival mikulas podujatie usmev 2020

Cestou na zdravé jedlo, vhodné aj pre deti, sa na chvíľku zastavíte, aby ste si mohli pozrieť detské a náučné knihy, edukačné hry a hračky. Po chutnom obede nezabudnite na kávičku, ktorú si môžete vychutnať aj počas prednášok, pokým sa vaša ratolesť zahrá v detskom kútiku Montessori. Oddýchnete si pri autorskom čítaní z detských kníh a príjemne unavení odídete domov.

To je iba zlomok z toho, čo pre vás Vševedko festival pripravil. Tak čo, tešíte sa, že si to s nami užijete?

Zobraziť komentáre (0)

Pridajte komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Naspäť hore