Práve čítate
Vševedko festival pre zvedavé deti a rodičov
MAGAZÍN MODERNÉHO RODIČA
Tmavý režim Svetlý režim

Vševedko festival pre zvedavé deti a rodičov

vsevedko festival stara trznica scaled

Edukačný a hravý Vševedko festival pre zvedavé deti a rodičov

Ako vznikol tento nápad?

Vševedko festival vznikal skoro dva roky a celé to spustila vlna odhodlania nasmerovať záujem detí k ich rozvoju formou hry.Dáva nám zmysel spájať cieľavedomých rodičova ľudí, ktorí vidia svoj prínos okoliu v tejto oblasti. Myslíme si, že naša budúcnosť sú práve naše deti,ktoré sa ale vnímavosti, súcitu a sedliackemu rozumu v učebniciach nenaučia. Vševedko festival, im to sprostredkuje takou formou, ktorá je zábavnejšia.

Čo ponúkne Vševedko festival ?

Na svoje si prídu aj rodičia vďaka širokému výberu zaujímavých prednášok a workshopov o výchove, strave, ale i o celostnom vývoji detskej osobnosti. Najmenší sa zase môžu tešiť na zábavné koncerty, divadielka, jogu, spoločenské hry, vedecké pokusy a na kopec sprievodných aktivít.

Hlavnú edukačnú na časť zastrešia súkromné jasle, škôlky a školy, ktoré majú pripravené aktivity na rozvoj detí. Vševedko festival si pre všetky deti si pripravil aj Cestičku poznania – zbieranie pečiatok, kde sa na každom stanovišti dozvedia a naučia niečo nové hravou formou.

Ako taký deň na festivale Vševedko vyzerá?

Začnete deň jogou pre deti a následne si pozriete veselé divadielko. Nejedného malého i veľkého zaujme ako funguje fyzika. Nezabudnite si dať niečo sladké, aby ste mali energiu.

Pokračujete zábavnou poučnou cestičkou za poznaním, kde sa na každom edukačnom stanovišti škôlok a škôl dozviete niečo nové. Vyskúšate si chodníček pre zdravé nôžky a ešte si aj zacvičíte. Naučíte sa maľovať s výtvarným ateliérom, vyskúšate mentálne schopnosti dieťaťa, zahráte sa na malých vedcov alebo podporíte kreativitu pri tvorivých dielničkách. A to festival Vševedko ešte nekončí!

Cestou na zdravé jedlo, vhodné aj pre deti, sa na chvíľku zastavíte, aby ste si mohli pozrieť detské a náučné knihy, edukačné hry a hračky. Po chutnom obede nezabudnite na kávičku, ktorú si môžete vychutnať aj počas prednášok, pokým sa vaša ratolesť zahrá v detskom kútiku Montessori. Oddýchnete si pri autorskom čítaní z detských kníh a príjemne unavení odídete domov.

To je iba zlomok z toho, čo pre vás Vševedko festival pripravil. Tak čo, tešíte sa, že si to s nami užijete?

Zobraziť komentáre (0)

Pridajte komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Naspäť hore