Práve čítate
Mimi a Líza: Adventúra pre deti
MAGAZÍN MODERNÉHO RODIČA
Tmavý režim Svetlý režim

Mimi a Líza: Adventúra pre deti

hra mimi a liza kuchyna

Vychádza hra na motívy detského seriálu Mimi a Líza

V týchto dňoch vychádza jednoduchá 2D adventúra, ktorá vychádza zo sveta úspešného TV seriálu a kníh o dvoch nerozlučných kamarátkach Mimi a Líza. Vývoj rovnomennej hry beží v rámci programu Butterfly Effect a tiež pod dohľadom tvorcov pôvodného seriálu, spoločnosťou Fool Moon Film.

hra mimi a liza varenie

Podobne ako seriál, hra je primárne určená pre deti vo veku od 4 do 7 rokov, ale zaujať môže aj staršie deti a dokonca i rodičia si prídu na svoje. Hráčov zavedie do sveta dvoch nerozlučných kamarátok s rozprávkou atmosférou a magickou hudbou.

hra mimi a liza obyvacka

Hra zaujme okrem rozprávkovej atmosféry aj snahou deti vzdelávať. Naučia sa rozoznávať tvary, precvičovať pamäť, vyhľadávať v interaktívnom prostredí potrebné predmety a rozlišovať zvuky. Vďaka hre si budú rozvíjať procesy myslenia, orientácie či vzájomnej spolupráce. Taktiež zlepšuje motorické schopnosti a obohacuje dieťa o mnohé vedomosti o okolitom svete. To všetko príjemnou a zábavnou formou s profesionálnym ozvučením a grafikou.

hra mimi a liza park

Tvorcovia odhadujú hernú dobu na zhruba 15 minút, podľa veku dieťaťa. Hra je určená pre tablety s operačným systémom Android. Vďaka tomu, že jej vytvorenie podporil z verejných zdrojov Fond na podporu umenia, bude dostupná zadarmo.Hra je prístupná na Google Play Store TU.

hra mimi a liza povala
Zobraziť komentáre (0)

Pridajte komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Naspäť hore