Práve čítate
Do sveta sme poslali množstvo srdiečok!
MAGAZÍN MODERNÉHO RODIČA
Tmavý režim Svetlý režim

Do sveta sme poslali množstvo srdiečok!

Máme za sebou 6. ročník VEĽKEJ SRDIEČKOVEJ SÚŤAŽE pre tvorivé mamičky. Nesmierne sa tešíme, že sa nám opäť podarilo vďaka nádherným výtvorom šikovných mamičiek rozšíriť do sveta o trocha viac lásky, spolupatričnosti a nádeje!

S radosťou vám predstavujeme tri víťazky, ktoré si, vďaka partnerom, odnášajú neskutočné ceny. Keďže je toto obdobie pre mnohých finančne náročné, spoločne so Slovenskou sporiteľňou sme rozdelili medzi víťazky až 1 200 eur. Hlavná víťazka získala srdiečkový zlatý šperk od umeleckej šperkárky Hany Kašičkovej. A víťazky získavali aj marketingové kampane svojej handmade značky od nás v Čo dokáže mama, poukážky na nákup od Intermedic a v Miestni, rodinnú vstupenku od Malkia Park a srdiečkový balíček od Fusakle. K tomu aj individuálne poradenstvo v podnikaní od Slovenskej sporiteľne.

ABSOLÚTNA VÍŤAZKA SÚŤAŽE – 1. miesto Zuzana Ruttkayová
Keramická svietiaca guľa

co dokaze mama srdieckova sutaz

2. miesto Ivana Gajdošová
Ručne pletený detský set

co dokaze mama srdieckova sutaz

3. miesto Mária Šášiková
Maľovaný obraz „Mamina náruč“

Kto rozhodol?

Nebolo ľahké vybrať z množstva krásnych výrobkov. Je nám cťou vám predstaviť tohtoročné porotkyne:

  • Hany Kašičková, umelecká zlatníčka
  • Darina Dobíšková, víťazka Srdiečkovej súťaže 2020
  • Tím Čo dokáže mama

Všetky informácie o súťaži nájdete TU.

Veľká vďaka patrí partnerom tohto ročníka Srdiečkovej súťaže!

co dokaze mama srdieckova sutaz vysledky

O nás

Projekt Čo dokáže mama založila v júni 2015 Andrea Kováčová počas svojej materskej dovolenky, s cieľom vytvoriť priestor pre mamičky, ktoré chcú ukázať, čo dokážu popri svojich deťoch. Projekt sa za 6 rokov rozrástol na viac ako 48 000 aktívnych členiek, ktoré na webovej platforme www.codokazemama.sk, predávajú výsledky svojej kreatívnej činnosti – ručne tvorené výrobky, služby a vydané knihy. Čo dokáže mama svojou činnosťou podporuje rodiny s nevyliečiteľne chorými deťmi, ktorým odovzdáva časť výťažku z predaja realizovaného na webovej platforme.

Zobraziť komentáre (0)

Pridajte komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Naspäť hore